100- 240 V/AC enerjiye sahip geniş kollu vip turnike, 60 watt güç tüketimi ile çalışmasını sürdürür. -20 ve +50 derece arasındaki sıcaklıklarda güvenlikle kullanabilirsiniz. Turnikemiz ileri ve geri hareketi esnasında kendisine dokunan cismi hissedip buna tepki verebilme özelliğine sahiptir.

75cm-genis-kollu-vip-turnike

Geniş Kollu Vip Turnike – 75 cm.

Enerjisi 100 – 240 V/AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketim 60 Watt güç tüketimi
Gövdesi Saç üzeri elektrostatik boyalı yahut 1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir
Çalışma Sıcaklığı -20 ile +50 derece çalışma sıcaklığı
Boyutları 240 (L) X 260(W) X 940 (H) cm. ebata sahiptir.
Kolunun Uzunluğu 75 santimetre kol uzunluğuna sahiptir.
Akıllı Kol Özelliği İleri ve geri hareketi esnasında kendisine dokunan cismi hissederek buna tepki verme özelliğine sahiptir.
Sistem Özellikleri Elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş yapma moduna geçer. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır,  iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan IO kart yardımıyla bilgisayara da gönderebilir.
Access Kontrolü Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir. Tek bir bilgisayar ile 32 ve katları olacak şekilde turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir.
Sensör Kontrolü Güvenlik sensörü sayesinde kullanıcı, geçişi esnasında eğer turnike kolunun önünde duruyorsa, kontrol ünitesi tarafından turnike kapatılsa bile kolun hareketi engellenir. Geçiş tamamlandığında ise hafızada bekletilen kapanma işlemine devam edilir.
Buton Kontrolü Tek veya çift buton kontrolü ile çalışan Silindir VIP turnike; çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulundurur ve  tek buton kontrolünde butona her basıldığında açıksa kapanır, kapalıysa açılır.
Zaman Kontrolü İstenilen zamana ayarlanarak o zamanda kapanması sağlanabilir.
Kilit Mekanizma Özelliği Sadece mikro işlemci ile kontrol edilebilen elektromekanik bir kilit mekanizması vardır.
Acil Modu Deprem, yangın, afet vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergeler Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Uzaktan Kumanda (Opsiyonel) Keyless kumanda sayesinde turnikeyi 3 metre uzaktan, buton ile 30 metre uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu mesafelerden yaklaştığınızda kullanıcı tanınır ve geçiş sağlanır.Bir turnikeye 1500 adet keyless kumanda ya da buton tanıtılabilir.
Ekstra Özellikler Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır. Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir.
Özel Tasarımı Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi 2 yıl garantili
Destek Tüm Türkiye’de, Kıbrıs, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde kesintisiz ve %100 destek imkanı mevcuttur.
Kalite Belgeleri ISO-2000 / ISO-9001 / TSEK
Opsiyonel Uygulamalar Gövde rengi tercih edilebilir, giriş ve çıkışlarda özel ses efektleri kullanabilirsiniz.