plaza-perkotek

HAKKIMIZDA

Sektöre 1995 yılında giriş yapan ve zaman kontrol sistemleri konusundaki yerinde 21 yıllık tecrübesi ile oldukça sağlamlaşan firmamız PERKOTEK, kendi donanımlarını ithal ederek ve kendi yazılımlarını geliştirerek sektörünün fark yaratan firması olmayı başarmış ve sektöründeki başarı basamaklarını adım adım çıkarak parmakla gösterilen bir firma olmuştur. Kimlik kazanımı, yaygın satış noktası ağı ve servis noktaları ağı ile diğer şirketlerden ayrılarak yükselmeyi başarmıştır. PERKOTEK, standart özelliklere sahip olan sistemleri ile şirketin ihtiyaçlarını karşlarken özelleştirilmiş olan butik projeleri ile aranılan niteliklere cevap verecek seviyededir.

52.000’i aşkın memnun müşteri referansı var olan PERKOTEK firmamız, doğru olanı bulmak ve uygulamak için araştırmalar yaparak eğittiği uzman kadrosu ile her geçen gün hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır..

Firmamız 10.000 metre2 bir alana sahip olan PERKOTEK PLAZA’sının inşaatını tamamlayarak; daha geniş çalışma ortamı, daha fazla depolanabilir alan ve daha basit bir ulaşım için basın ekspress yolunu tercih etmiştir. İthalat yönü çok güçlü olan PERKOTEK firmamız, yerli üretimlerini üretim ekonomisine katkı sağlamak amacıyla başlatmıştır. Sektörünü teşhis ederek birçok ürünü kendi bünyesinde imal eden ve müşterilerinin taleplerini doğru yorumlayan PERKOTEK, toplam 16 adet firmanın (Magic Pass, Magic Face,Secuda, Guard Tour, Sensitive, Avax, Strike, Mina, Gustavo, Arextek, Needtek, Perguard, Respect, Time master, Hundure, Jm, Zk Software (OEM), Pongee, Firsttech, Perkotech, Guard Tour markaları) Türkiye distribütörlüğünü yapmaya devam etmektedir. PERKOTEK, kontrol ve takip gerektiren pek konuda çözüm üretmiştir. Örnek verecek olursak; yüz tanımalı, kartlı ve/veya parmak izli geçiş kontrol sistemi, yemekhane takip sistemi, üye takip sistemi, okul ve öğrenci takip sistemi, kart yazıcılar, turnike sistemleri, otopark için bariyer sistemleri, mağaza ürün koruma sistemleri ve benzeri gibidir.