Turnike Fiyat

Turnike fiyatları, satın aldığınız turnikeye göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden turnike fiyatları hakkında genel bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü, satışını yapmakta olduğumuz tüm turnike fiyatları oldukça makuldür. Peki, turnikelerin fiyatları genellemiyorsak, teknik özellikleri genel olarak açıklanamaz mı? Turnikelerin kol uzunlukları tamamıyla turnike modeline göre değişmektedir. İki yönlü olarak geçişe imkân tanıyan bu turnikeler, tek bir kişinin geçişine olanak sunmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada karşı yönden bir veri çıktısı alınır ve ters yönlü geçişe de imkân tanınmaz.

Engelli geçiş turnikeleri de turnike kullanılmakta olan her alanda kullanılmak zorunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, engelli bireylerin rahatça geçiş yapabilmeleri için tercih edilmektedir. Fiyat olarak da Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için oldukça uygundur.

Opsiyonel olarak akü kullanılabilen turnikelerde, elektrik kesilmesi gibi bir durum yaşadığınızda akü sayesinde kullanıma devam edebilirsiniz. Acil alarm modu bulunan turnikelerde deprem, yangın, afet gibi olaylar yaşanması sırasında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Böylece güvenlik çok da üst düzeylere taşınmış olmaktadır. Yumuşak ve sessiz geçişler için birebir olan turnikeler, 2 sene boyunca da garantilidir. Üstelik herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda çağrı merkezi ekibimiz gerek telefonla gerekse de yerinde servis ile anında destek olmaktadır. Turnike fiyatları için bizi arayın!

Tags :