Turnike Fiyatı

Turnike sistemleri, günümüzde geçişleri kontrol altına almak için çokça tercih edilen cihazlardır. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Okullar, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar ve buna benzer birçok alanda kullanılmaktadır. Turnike sistemlerinin kullanılmakta olan 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; engelli geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, bel turnikesi ve boy turnikesidir. Bu turnikeler, kontrollü geçişler için harika seçeneklerdir. Fiyat olarak da çok uygundurlar. Bunun nedeni Perkotek Teknoloji olarak bu turnikelerin Türkiye distribütörlüğünü yapıyor olmamız.

Turnikelerimiz genel olarak iki yönlü olarak kullanıma sunulmuş olup güvenlik sistemlerine bağlanılarak yangın, deprem ve afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmenizi sağlamaktadır. Üstelik ihtiyaca uygun tüm çözümler de üretilmektedir. Tüm turnikelerimiz, sessiz ve yumuşak bir geçişe olanak tanımaktadır. Bunların yanı sıra çoğu turnikemiz yüz okuma cihazı, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ile de birlikte tetiklenebilir. Üstelik garantisi de uzun seneler boyunca devam etmektedir.

Turnikeler, kontrollü geçişler için harika seçeneklerdir. Genellikle -20 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Kullanımları da oldukça basittir. Her alanda güvenle tercih edebileceğiniz bu cihazların genel olarak fiyatları da belli olmakla birlikte fiyat bilgisini detaylı olarak öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.