Elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Silindir turnike tek veya çift buton kontrolü ile çalışmaktadır. Ayrıca geçiş tetiklemesi için kuru t-kontak verebilir. Diğer çevre birimleriyele ve access kontrol birimleri ile bağlantı kurabilir.

silindir-vip-turnike-75-cm

Silindir Vip Turnike – 75 cm.

Enerjisi 100 – 240 V/AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketim 60 Watt güç tüketimi
Gövdesi Gövdesi 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Çalışma Sıcaklığı -20 ile +50 derece çalışma sıcaklığı
Boyutları Yüks: 990 Çap: 220’dir.
Kolunun Uzunluğu 75 santimetre kol uzunluğuna sahiptir.
Akıllı Kol Özelliği İleri ve geri hareketi esnasında kendisine dokunan cismi hissederek buna tepki verme özelliğine sahiptir.
Sistem Özellikleri Elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş yapma moduna geçer. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır,  iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan IO kart yardımıyla bilgisayara da gönderebilir.
Kontrolü Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Buton Kontrolü Tek veya çift buton kontrolü ile çalışan Silindir VIP turnike; çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulundurur ve  tek buton kontrolünde butona her basıldığında açıksa kapanır, kapalıysa açılır.
Zaman Kontrolü İstenilen zamana ayarlanarak o zamanda kapanması sağlanabilir.
Motor Dişli Sistem Sistem sadece (mikroişlemci kontrolünde) motora enerji uygulanmasıyla geçiş izni sağlar. Başka durumlarda izinsiz geçiş yapabilmek için kolun dış etkenlerle kırılması veya sisteme dâhili müdahale gerekiyor. Blokajlı, yönü mikroişlemci tarafından kontrol edilebilir bir sistemdir.
Acil Modu Deprem, yangın, afet vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergeler Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Uzaktan Kumanda (Opsiyonel) Keyless kumanda sayesinde turnikeyi 3 metre uzaktan, buton ile 30 metre uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu mesafelerden yaklaştığınızda kullanıcı tanınır ve geçiş sağlanır.Bir turnikeye 1500 adet keyless kumanda ya da buton tanıtılabilir.
Ekstra Özellikler Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır. Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir.
Özel Tasarımı Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi 2 yıl garantili
Destek Tüm Türkiye’de, Kıbrıs, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde kesintisiz ve %100 destek imkanı mevcuttur.
Kalite Belgeleri ISO-2000 / ISO-9001 / TSEK
Opsiyonel Uygulamalar Gövde rengi tercih edilebilir, giriş ve çıkışlarda özel ses efektleri kullanabilirsiniz.